PC/ABS ( Polikarbonat / Akrilonitril Bütadiyen Stiren)

PC / ABS iki mühendislik malzemesi Polikarbonat ve ABS'i birleştirerek çok yönlülüğü olan bir bileşik polimer oluşturur. Düşük ısıya dayanıklı, darbe mukavemeti ve geliştirilmiş işleme sağlayan, yüksek ısı direnci, güçlü darbe mukavemeti ve mükemmel gerilme özelliklerini ABS ile birleştiren Polikarbonat'ın özellikleriyle birlikte mükemmel bir şekilde dengelenmiş bir malzeme oluşturur. PC / ABS ürünleri Otomotiv, Elektrik, Aletler, Tıbbi ve Bilişim Teknolojileri pazarlarında yaygın olarak görülmektedir. PC / ABS genel olarak Genel Amaçlı veya Alev Geciktirici sınıflardır ve bu Alev Geciktirici sınıfları genellikle Halojensizdir.
 
Karakteristik Özellikleri;
 
• Mükemmel darbe dayanımı
• İmalatta kolay kullanımı
• Mükemmel estetik kalitesi
• Boyanma ve yapıştırmaya elverişliliği
• Sağlamlık ve sertlik
• Göreceli olarak düşük maliyet
 
Uygulamalar:
 
replica iwc della migliore qualità online, benvenuto per l'acquisto. Esattamente come l'orologio originale.
En yaygın uygulamaları; iç kapı panelleri, sütunlar, koltuk trim’leri, ızgaralar, enstrüman panelleri, ayna yuvaları, oyuncaklar, tüketici malları, telefonlar, emniyet başlıkları, mutfak tesisat yatakları, elektrikli süpürge yatakları, beyaz eşyaların kontrol panelleri, saclar, duş tekneleri, traktör çatıları, mobilya kenarları, buzdolabı hatları, bavul/bagajlar.

PC/ABS ( Polikarbonat / Akrilonitril Bütadiyen Stiren)

Enjeksiyon Parametreleri

KISALTMA ÜRÜN CİNSİ YOĞUNLUK (g/cm3) KALIP ÇEKME (%) KALIP SICAKLIĞI (°C) ÖN KURUTMA SICAKLIĞI (°C) ÖN KURUTMA ZAMANI (SAAT) MEME (°C) 3. BÖLGE (°C) 2. BÖLGE (°C) 1. BÖLGE (°C)
PC/ABS Polycarbonate -ABS Blend 1,12 0,2-0,7 60-90 80-100 3-5 250-290 240-290 230-270 210-260