Hakkımızda

Hakkımızda

Müşterilerinin yanı sıra çalışanlarının ve iş ortaklarının tutkularıyla, sınıfının en iyi markalarını bünyesinde barındıran Asil Plast, çalıştığı alanlarda pazarı yöneten bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Otomotiv,medikal,gıda, beyaz eşya, elektrik /elektronik, ev gereçleri, mobilya, ambalaj, ayakkabı, tarım ve endüstriyel ürünler olmak üzere çok sayıda sektörde faaliyet gösteren Asil Plast, yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürüyor.  Deposu, her an verdiği teknik desteği ve donanımlı çalışanları ile müşterilerine yüksek marka kalitesi, hızlı servisi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet veriyor.

Asil Plast’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Asil Plast dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle müşterisine optimum çözümler yaratıyor. 

Kurucusu Aslı Öztürk’ün 15 yılı aşkın sektör deneyimi; girişimciliği, bu işe olan tutkusu, hassas ve titiz çalışma prensipleri ve kurduğu donanımlı ve dinamik ekibi ile birlikte Asil Plast’ı; sektörde sürekli büyüyen, müşterilerine en iyi çözümleri; en iyi kalite ve en uygun fiyatlarla ulaştıran, Türk ekonomisine katkı sağlayan bir şirket haline getirmiştir.


Misyon

Asil Plast, müşteriye özel  akıllı çözümler üretir. Bu bağlamda misyonumuz; itibarlı ve güvenilir ticari ortaklıklar ile birlikte müşteri ve tedarikçilerimizin uzun vadeli çözüm ortağı olmak ve bu yönümüz ile paydaşlarımıza başarı imkanları yaratmaktır.

Vizyon

Müşterilerimizin kendi pazarlarında, etkinliklerini ve verimliliklerini arttırmak amacıyla; kendi uzmanlık alanımızda, yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmak.